Drive Day z Krzysztofem Hołowczycem

Drive Day to impreza jednodniowa, podczas której uczestnicy biorą udział w niepowtarzalnej imprezie typu „Money can`t buy” – poznanie pracy teamu rajdowego od kulis oraz przejazd samochodem rajdowym w roli pilota Krzysztofa Hołowczyca, po leśnym odcinku specjalnym. Jest to przeżycie skrajnie ekstremalne. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia prawdziwej pracy zespołu mechaników, poznania zaplecza rajdowego „od kuchni” oraz przejazdu z mistrzem Europy, który w spektakularny sposób, wielokrotnie pokona specjalny odcinek krętej, szutrowej drogi. W samochodzie może zostać umieszczona kamera filmująca kierowcę i reakcje pasażera. Taki film stanowić będzie doskonałą pamiątkę dla każdego uczestnika imprezy. 

 

Szczegóły oferty pod adresem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: Drive Day z Krzysztofem Hołowczycem

Rajd Off-Road

Rajd Off-Road to przede wszystkim próba sprawdzająca umiejętności zachowania się w ekstremalnej sytuacji. Zmagania terenowym samochodem pokazują uczestnikom, że odpowiednie przygotowanie i determinacja umożliwiają pokonanie nawet własnych słabości.

Do dyspozycji uczestników imprezy są 3-4 samochody terenowe wraz z instruktorami, którzy w pierwszej części rajdu prezentują możliwości samochodu i technikę jazdy na specjalnie wyznaczonej i przygotowanej trasie. Następnie uczestnicy samodzielnie pokonują wyznaczone próby, a instruktorzy oceniają ich technikę jazdy i przyznają punkty karne za potrącone lub ominięte elementy utrudniające jazdę. Próba ma charakter zręcznościowy, co gwarantuje jej pełne bezpieczeństwo. 

Istniej możliwość łączenia imprezy Rajd Off-Road z Drive Day z Krzysztofem Hołowczycem, Mini Rajd oraz z wynajęciem symulatorów, dzięki czemu organizator może mieć pewność, że zaproszeni goście nie będą się nudzić czekając na swoja kolej do danej próby. Tak bogaty harmonogram imprezy pozwala uczestnikom zapoznać się z różnymi rodzajami samochodów rajdowych, poznać różne techniki jazdy, spróbować swoich sił za kierownicą prawdziwego samochodu rajdowego i terenowego oraz wcielić się w rolę pilota Krzysztofa Hołowczyca.

 

Czytaj więcej: Rajd Off-Road

Mini rajd

Mają Państwo niepowtarzalną okazję do spróbowania swoich sił za kierownicą prawdziwego rajdowego samochodu. Konkurencja ta ma duże walory podnoszące umiejętności prowadzenia i bezpieczeństwo jazdy. Jest to niezapomniane przeżycie dla wszystkich zaproszonych gości, którzy często pierwszy raz w życiu mają okazję zasiąść w fotelu sportowego samochodu i go poprowadzić.

Podczas imprezy uczestnicy mają do dyspozycji dwa samochody rajdowe typu Opel Kadett GSI Rally, posiadające pełne homologowane zabezpieczenie: fotele kubełkowe, klatka bezpieczeństwa, czteropunktowe pasy, itp.

Instruktor omawia i demonstruje elementy rajdowej jazdy, a następnie na specjalnie wyznaczonym torze rozgrywane są zawody na czas.

Istniej możliwość łączenia imprezy z innymi imprezami w ofercie.

 

Czytaj więcej: Mini rajd

Rajd nawigacyjno-przeprawowy

Rajd nawigacyjno-przeprawowy jest całodzienną imprezą, podczas której uczestnicy wcielają się w rolę kierowcy oraz pilota rajdowego. Pod okiem instruktora zapoznają się ze specyfiką jazdy samochodem terenowym, a także z zasadami posługiwania się książką drogową.

Po części szkoleniowej przychodzi czas na prawdziwe wyzwania. Uczestnicy dobierają się w dwuosobowe załogi: kierowca i pilot i startują w rajdzie. Na trasie muszą zmierzyć się między innymi ze stromymi podjazdami i zjazdami; przejazdem przez miękki, bagnisty teren, podczas którego przyda się umiejętności użycia wyciągarek i trapów.

Wiele emocji wyzwoli także budowa mostu z drewna podczas przejazdu przez rów, jazda precyzyjna po drewnianych balach, a także przeprawa przez wodę. Tak jak w prawdziwych rajdach przeprawowych, w najtrudniejszych miejscach na trasie znajdują się pieczątki, które zawodnicy muszą przystawić na karcie drogowej.

Gwarantowana mocna dawka adrenaliny, zdobycie cennych umiejętności, a dla najlepszych zwycięskie puchary. Zmagania terenowym samochodem pokazują uczestnikom, że odpowiednie przygotowanie i determinacja umożliwiają pokonanie nawet własnych słabości.

 

Czytaj więcej: Rajd nawigacyjno-przeprawowy

Mini Dakar

Jeśli chcesz poczuć jeszcze większą dawkę emocji polecamy zorganizowanie imprezy na prawdziwej pustyni. Poczuj się jak uczestnik rajdu Dakar. Niekończące się wydmy, niesamowite widoki i ekstremalne przeżycia to wszystko oferuje impreza "Mini Dakar".

Oferta obejmuje Kilkudniową wyprawę do Afryki (Tunezja, Maroko). Impreza utrzymana jest w stylistyce Rajdu Dakar. Uczestnicy zmagają się z bezdrożami Afryki, pokonują wydmy, uczą się nawigacji w terenie. Gość specjalny wyprawy - Krzysztof Hołowczyc, pomaga uczestnikom w nawigacji i prowadzi całą wyprawę. Po powrocie uczestnicy otrzymują płytę z filmem i zdjęciami.

Wycena oferty przygotowywana jest na indywidualne zamówienie.

Czytaj więcej: Mini Dakar

Quady

Quadów, czyli motocykli na czterech kołach to idealna forma zabawy i rekreacji dla osób, które chciałyby poczuć dreszcz emocji.

Uczestnicy początkowo zapoznają się z budową quadów oraz uzyskują podstawowe informacje na ich temat. Później pod okiem instruktora, na specjalnie wyznaczonej trasie uczą się prowadzenia tych pojazdów, sposobu skrętu, techniki dodawania gazu oraz innych ważnych elementów pozwalających na doskonalenie nabytych wcześniej umiejętności.

Kulminacyjnym momentem imprezy jest próba czasowa. Wszyscy uczestnicy muszą po kolei pokonać nową nieznaną i trudniejszą od poprzedniej trasę. Tym razem emocje są jeszcze większe, ponieważ zawodnicy czują presję czasu i pragną jak najszybciej dotrzeć do mety. Pośpiech często skutkuje licznymi błędami technicznymi, za co instruktorzy przyznają punkty karne.

Po ukończeniu próby przez wszystkich zawodników, następuje oficjalne podsumowanie wyścigu oraz wręczenie nagród. Najlepsi otrzymują prawdziwe puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

 

Czytaj więcej: Quady
Go to top